Броньовані вхідні двері від компанії «VDIM». Гарантована безпека оселі

Гарантована безпека оселі - надійні  броньовані вхідні двері. Сьогодні вибір вхідних  броньованих дверей - надзвичайно широкий, але не кожна здатна захистити квартиру від злому.  Як обрати якісні вхідні броньовані двері двері та скільки коштує надійна конструкція? Читайте за темою: В Житомирській області якісні вхідні двері від виробника. Компанія «VDIM» вхідні двері для Вашої оселі на будь-який смак ...

Вхідні броньовані двері від компанії «VDIM» призначені для того, щоб небажані, сторонні особи не мали можливості проникати в особистий простір господарів будинку або будь-якого іншого приміщення. Сьогодні ж вхідні броньовані двері вдім  захищають не тільки від проникнення чужих осіб, але й від холоду, завдяки своїй термоізоляційної конструкції. Вхідні двері «VDIM» мають МДФ накладки, товщиною 12мм (2 сторони), а також покриті термоплівкою Vinorit™,Ізраїль. Завдяки спеціальним ущільнювачам, такі двері володіють ще й відмінним звукоізоляційним показником. Таким чином, броньовані двері є перешкодою для проникнення холоду та небажаного шуму з коридору і вулиці. В умовах високого рівня злочинності у сучасному світі, такі вхідні двері стануть гарантом безпеки, надійності і упевненості в тому, що ваше майно залишиться в цілості й схоронності завдяки додатковому посилення захисних шарів і механізмів. Оскільки найбільш уразливими місцями для злому дверні петлі, ригель і замок, то саме ці місця в броньованих дверях піддаються додатковому зміцненню.

Броньовані вхідні двері нашої компанії обладнані двома замками: нижній - APECS 2800, допоміжний - CLASS, сейфовий, циліндр 70мм. (або аналоги). Також вхідні двері можуть бути укомплектовані будь-якими замками на вибір замовника.

Свій вибір на користь, вхідних броньованих дверей, львівського виробника – компанії «VDIM» зробили сотні українських родин. Ціна на вхідні броньовані двері від виробника влаштує будь кого. А якісне гарантійне обслуговування та безкоштовна доставка по Україні. Будуть приємним бонусом для вас.

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація