Компанія «VDIM» пропонує вхідні броньовані двері з термостійким покриттям Vinorit

Купуючи броньовані вхідні двері, покупець перш за все має звернути увагу на їх обробку та покриття. Зовнішній вигляд ваших вхідних дверей – візитна картка всього житла. Ваші двері повинні бути оригінальними та підкреслювати зовнішній вигляд вашого житла. А також в свою чергу захищати броньовані вхідні двері від впливу зовнішніх негативних природніх  факторів.

Читайте в тему: В Житомирській області якісні вхідні двері від виробника. Компанія «VDIM» вхідні двері для Вашої оселі на будь-який смак ...

 

Компанія «VDIM» для вхідних дверей  використовує один із популярних видів декору МДФ-плиту з термостійким покриттям Vinorit. Завдяки цьому ви зможете не тільки захистити ваше житло від впливу  шуму та перепадів погодних умов, а і захистите ваші вхідні броньовані двері.

 

Виробник  покриття VINORIT.  Компанія виробник термостійкого покриття Vinorit -  Kibbutz Нaogen (Ізраїль) є світовим лідером у розробці та виробництві високоякісних плівок для ламінування вхідних дверей Під час виробництва завод використовує передові технології та сучасне обладнання. Що дозволяє поєднувати якість та ціну з широким асортиментом.  Продукція компанії відповідає всім світовим стандартам та сертифікатам якості зокрема ISO 9001 (2000), Din, SKZ та ін.
Більшість ПВХ-плівок якими покривають виробники вхідні броньовані двері  не годяться для захисту ваших дверей від впливу зовнішнього середовища. Термостійке покриття Vinorit - це єдине покриття, яке дає змогу якісно захистити ваші вхідні двері та дасть можливість зберігти їх привабливий вигляд.  Покриття вхідних броньованих дверей компанії ВДІМ плівкою ВІНОРІ, дозволяє встановлювати наші двері в складних кліматичних умовах. Термостійке покриття Vinorit не вигоряє на сонці. Дослідження довели стійкість покриття до дії сонячного проміння:  Vinorit і плівки інших виробників опромінювали UVA 340 нм на протязі 1500 годин, що рівноцінно року перебування дверей в природних умовах. Ізраїльська плівка – одна з зразків - яка зберегла свій вигляд.
Також під час досліджень термостійка плівка Vinorit продемонструвала  високу стійкість до механічних пошкоджень і подряпин. Плівки інших виробників подібного не демонструють і легко підаються пошкодженням

Компанія Kibbutz Нaogen надає гарантію якість термостійкого покриття Vinorit 5 років, в той час коли гарантія на ПВХ-плівки інших виробників становить 1 рік.  

 Броньовані вхідні двері з термопокриттям VINORIT відрізняються довговічністю, практичністю, а також не потребують спеціального догляду і на протязі тривалого часу не втрачають свій зовнішній вигляд.

Компанія виробник пропонує вашій увазі величезну різноманітність кольорів, текстур і тиснень на вхідних дверях за допомогою ПВХ-плівок. Та дає змогу зімітувати вигляд броньованих дверей з натурального дерева - і не тільки на вигляд, але і на дотик.

Дизайн броньованих вхідних дверей – це ключовий фактор. Компанія «VDIM» надає великий вибір в сфері дизайну та колірного рішення вигляду дверей, ручок та іншої фурнітури допомагають створити інтер'єр і екстер'єр в єдиному стилі. На нашому сайті ви завжди знайдете вхідні двері для Вашої оселі на будь-який смак та гаманець. З безкоштовною доставкою по Україні. Також присутній калькулятор вартості та нестандартні розміри.

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація