В Житомирській області якісні вхідні двері від виробника. Компанія «VDIM» вхідні двері для Вашої оселі на будь-який смак ...

На ринку України та Житомирської області можна виділити три вида зовнішніх вхідних дверей: дерев’яні з масиву, металопластикові, вхідні броньовані двері з декоративною ковкою та термостійким покриттям. 

Звісно справа кожного які вхідні двері придбати. Це особистий вибір кожного покупця. Але щоб зробити правильний вибір треба знати основні переваги. 
На сьогоднішній день з зростанням рівня злочинності в Житомирській області та країні в цілому. Вхідні броньовані металеві двері від компанії «VDIM» стають більш популярним товаром. Кожна родина хоче убезпечити свій дім чи квартиру. І тут в нагоді для цього стають вхідні броньовані двері. 

Компанія «VDIM» реалізує вхідні броньовані двері, в яких верхній шар броньований, тобто складається з дуже товстого сталевого листа високої міцності.

Які ж переваги мають броньовані металеві двері? Давайте розберемося. 

До речі ціни на броньовані двері в Житомирській та Київській областях від компанії«VDIM» є досить доступні. Завдяки прямій реалізації від виробника. Купити броньовані двері компанії може дозволити практично кожен. Підібравши свій індивідуальний дизайн та розмір на нашому сайті. 

Для початку які основні переваги металевих броньованих дверей компанії «VDIM».

1. Можливість будь якого візерунку(навіть за малюнком замовника) великий вибір кольорів та патинування (штучне покриття лаком під старовину). Можливість встановлення різних склопакетів і кованих елементів 

2. Можливість робити нестандартні розміри і форми(арочні, г-подібні, Т-подібні та інше) 

3. Вогнестійкість від 30-90хв. , броньовані двері набагато краще захистить майно і будинок від пожежі, ніж звичайні дерев'яні або металопластикові двері. Які є легкозаймисті та при горінні можливе виділення шкідливих речовин. 

4. Вхідні броньовані двері мають таку конструкцію, яка не деформується і не втрачає форму, забезпечують тепло - та звукоізоляцію. У порівнянні з дерев'яними дверима вони не створять додаткових проблем в експлуатації, тому що броньовані двері не перекосять і будуть продовжувати відмінно функціонувати. 

5. Вхідні броньовані двері «VDIM» оснащені якісними замками: нижній - APECS 2800, допоміжний - CLASS, сейфовий, циліндр 70мм. (або аналоги). Двері можуть бути укомплектовані будь-якими замками на вибір замовника. 

6.Термостійке покриття (термоплівка), призначене для захисту дверного полотна (МДФ) від негативного впливу природних явищ (низькі температури, сонячне проміння, вологість і т.д.).

7. Недорога ціна при індивідуальному вигляді

Таким чином, підвищений рівень безпеки є головним перевагою металевих броньованих дверей перед звичайними дерев'яними або металевими дверима.

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація