Вхідні броньовані двері для вашої оселі. Вибір замків для ваших дверей...

Роблячи свій вибір при покупці вхідних броньованих дверей не варто забувати про такий важливий момент, як вибір замків та фурнітури. Сьогодні на українському ринку компанія «VDIM» представляє близько 400 найменувань своєї продукції  З БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ до вашого будинку.

В Житомирській області якісні вхідні двері від виробника. Компанія «VDIM» вхідні двері для Вашої оселі на будь-який смак ...

Зазвичай якісні броньовані вхідні двері від виробника, при дотриманні всіх умов експлуатації та монтажу не викликають, у власника оселі, жодних нарікань. Головну роль в захисті вашої оселі буде відігравати те наскільки якісними петлями та замками буде обладнанно ваші вхідні броньовані двері.

  Найчастіше виробники використовують сувальдні  і циліндрові замки  різних конструкцій, систем і модифікацій.Також широко використуються для броньованих дверей спеціальні замки з системою «краб» (багатостороннє замикання), а також моноблоки (два замки в одному корпусі). Ну, і за бажанням клієнтам є можливість встановлення кодових,електромагнітних, електричних, і електромеханічних замків.

 Зазвичай експерти з безпеки рекомендують встановлювати не менше двох замків з різними системами замикання.

Читайте в тему: роньовані вхідні двері від компанії «VDIM». Гарантована безпека оселі

Вхідні броньовані двері компанії ВДІМ оснащені двома замками. Нижній APECS 2800 -, допоміжний - CLASS, сейфовий, циліндр 70мм.

Компанія АРЕСS  була заснована в 1991 році як виробниче підприємство. Головним видом виробництва  якого було виготовлення  замково-залізних виробів. Як показав час цей напрям роботи був дуже вдалим, і товари фірми Апекс одразу завоювала симпатії споживачів. Високоякісне виробництво на декількох підприємствах з надсучасним обладнанням, конструкторські бюро, що займаються розробкою сучасних моделей на основі ринкових вимог, а також здійснення суворого нагляду за якістю продукції - все це робить продукцію Apecs надійною і довговічною. Гарантія яку надає компанія Апекс на свою продукцію  для броньованих вхідних дверей зайвий раз це підтверджує.

Історія професійного виробництва замків для вхідних броньованих дверей нараховує понад  два десятки років.  За цей період торгова марка Apecs стала однією з найвідоміших і затребуваних в Україні та СНД. За відносно короткий термін компанії вдалося накопичити колосальний досвід роботи, оскільки останні двадцять років ринки цих країн є найбільш динамічно зростаючими в світі.

Вся лінійка замків для сталевих дверей компанії має стабільну якість в будь-якому ціновому сегменті ринку - від економ класу до преміум. Врізні і накладні замки бронедверей користуються незмінним попитом на ринку.

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація