Вхідні броньовані двері компанії «VDIM». Встановлення власними руками...

Броньовані вхідні двері компанії «VDIM»  користуються популярністю серед населення  Житомирської області та власників будинків інших регіонів України. Вхідні двері з низьких сортів дерева, якими довгий час користувалися жителі, поступово зникають з наших осель. Переваги броньованих вхідних дверей перед виробами з дерева видно одразу, і фірми з їх виготовлення броньованих дверей у Львові, Франківську та інших регіонах України. Працюють не покладаючи рук. Як правило виробники часто беруть на себе забов’язання  по замірах і встановленню вхідних дверей, іноді в рамках акції це безкоштовно, але в більшості випадків за процент від суми замовлення. Але якщо ви вирішили трішки зекономити, або не маєте на увазі кваліфікованого майстра. Це не проблема. Кожен вмілий господар може поставити вхідні броньовані двері сам. Або якщо ви і не плануєте встановлювати власними руками. Все ж таки краще знати деякі моменти, щоб бути в курсі всього того, що робить майстер встановлюючи вам двері.  

Читайте в тему: Основні переваги вхідних броньованих дверей 

 Як встановити вхідні металеві двері

Перед ти як братися за роботу добре подумайте чи в ваших це силах. І чи є у вас всі необхідні для цього інструменти. І майте на увазі, що часто якщо ви встановлюєте вхідні двері самостійно. Завод в такому разі може позбавити вас гарантійного обслуговування. 

Читайте в тему: Монтаж та експлуатація дверей від компанії «VDIM»​

Отже, що нам треба:

 • Рівень.
 • Середнього розміру обценьки та невеликий ломик («монтіровка»).
 • Хороша ударна дриль або перфоратор.

Робота ділиться на три етапи: демонтаж старих дверей, підготовка отвору і власне установка нових вхідних броньованих дверей.

Демонтаж старих дерев’яних дверей

 • Знімаємо з петель дверне полотно і прибираємо його подалі від місця робіт.
 • Далі приступаємо до демонтажу дверної коробки. Бажано відразу ж видалити всі цвяхи, щоб коробка легко покинула своє місце. Якщо дістати цвяхи не виходить, потрібно приблизно посередині розпиляти бічні стійки і ломиком відірвати їх.
 • Після цього, верхня і нижня частини коробки легко видаляються.
 • Відбиваємо всю стару штукатурку і залишки розчину, видаляємо  цвяхи, які стирчать  і шматки теплоізоляції

Підготовка отвору

Заміри під нові двері треба робити з запасом, щоб  дверний проріз був трішки ширше розміру броньованих дверей. Це потрібно для того, щоб по горизонталі і вертикалі залишалося місце для вирівнювання. Якщо ж при замірах була допущена помилка, доведеться потрудитися.

Звужений отвір розширюємо з допомогою перфоратора або болгарки зі спеціальним диском по каменю. Широкий отвір звужуємо міцним будівельним розчином на основі цементу високої марки.

Після цього потрібно ретельно очистити місце для наступного етапу робіт.

Установка вхідних броньованих дверей своїми руками

 • Починаємо з монтажу дверної коробки. Дерев’яними клинами попередньо закріплюємо коробку в прорізі. За допомогою будівельного рівня суворо вертикально встановлюємо стійку коробки з петлями. Можливі відхилення усуваємо за допомогою клинів.
 • Через наявні в стійці монтажні отвори свердлимо стіну свердлом 10 – 15 мм на глибину не менше 150 – 200 мм. В отримані гнізда вставляємо анкерні болти і ще раз перевіряємо рівнем положення стійки. Якщо все в порядку, закручуємо анкери і закриваємо їх головки декоративними заглушками під колір коробки.
 • Навішуємо металеве дверне полотно, попередньо змастивши петлі. Закріпляємо всю фурнітуру: замки, ручки і т.д. Закриваємо двері і перевіряємо зазори між полотном дверей і стійкою (вони не повинні перевищувати 2 – 4 мм).
 • Перевіряємо роботу замків і засувок. Неточності усуваємо все тими ж дерев’яними клинами. Розсвердлюємо через стійку отвори під анкерні болти і кріпимо другу стійку так само, як і першу. Ще раз перевіряємо плавність відкривання – закривання дверей, м’якість ходу замків.
 • Монтажною піною заповнюємо всі порожнечі між коробом і стіною. Після того, як піна остаточно застигне (це приблизно 24 години), зрізаємо монтажним ножем надлишки піни. Заштукатурюємо і зашпакльовуємо отвір.

Тепер можна приступати до прибирання приміщення. Подальша обробка залежить тільки від дизайну інтер’єру передпокою.

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація