Вхідні броньовані двері «VDIM». Критерії підбору надійних броньованих дверей

Броньовані вхідні двері не дають 100 % гарантію захисту вашої оселі якщо не дотримуватися всіх критеріїв вибору та монтажу броньованих дверей

Щоб гарантувати цілковитий захист вашого будинку важливо дотримуватися всіх рекомендацій виробника дверей.  

Величезним плюсом конструкції броньованих дверей компанії «VDIM»  є їх універсальність та можливість виготовлення нестандартних розмірів, що дозволяє встановлювати вхідні броньовані двері будь в якій оселі.

Докладно про конструкції і застосування

Про переваги  вхідних броньованих дверей.ми писали вже раніше в статті: В Житомирській області якісні вхідні двері від виробника. Компанія «VDIM» вхідні двері для Вашої оселі на будь-який смак ...

 В якості основних елементів в броньованих дверях компанії «VDIM» виступають рама з профільної труби  60х40 мм (стандарт клас) або 80х40 мм (престиж клас), накладки МДФ (дві сторони), ребра жорсткості, дверне полотно, Вхідні двері «VDIM» мають покращені удароміцні і антикорозійні властивості. Та обладнані двома замками: нижній (або аналог)  APECS 2800,  APECS T52 і замок допоміжний (або аналог) CLASS, циліндр 70мм CLASS, циліндр 90мм.

Є можливість додати додаткові елементи додаткові компоненти:            

 • Ковані елементи і склопакет Енергозберігаючий дзеркальний склопакет  – його перевага полягає в тому, що зовні не видно, що відбувається в будинку, а якщо дивитися зсередини помешкання, то вулицю видно добре. Не варто переживати за те, що вхідні двері зі склом знижують рівень безпеки, адже склопакет монтується досить глибоко, і проникнути крізь нього в помешкання не просто. Коли перед злодієм постане вибір, ламати вікно-чи двері зі склопакетом, від наймовірніше вибере вікно.        
 • Поріг  
 • Додаткова обналічка з внутрішньої сторони           
 • Нарощення За допомогою нарощення можна створювати найрізноманітніші декоративні елементи різної форми і розмірів. Завжди пам'ятайте про те, що вхідні двері є обличчям оселі, і їх зовнішній вигляд безпосередньо свідчить про статус і смак його власника.   
 • Термостійке покриття Vinorit™ Термостійке покриття  (термоплівка), призначене для захисту дверного полотна (МДФ) від негативного впливу природних явищ (низькі температури, сонячне проміння, вологість і т.д.).     
 • Патинування Патинування  – це штучне зістарювання предметів інтер'єру і матеріалів для надання їм вишуканої декоративності, антикварного вигляду і підвищити захисні властивості.  
 • Ручне різьблення

Критерії вибору надійної моделі:

Сьогодні в зв’язку з зростанням рівня злочинності в карїні. Вхідні броньовані двері досить широко використовуються в різних сферах вжитку, починаючи від банків, кас і ювелірних магазинів і закінчуючи приватними володіннями (квартири, будинки). 

Як правильно зробити вибір

 • Вирішальними параметрами при виборі є:
 • Товщина використовуваного при виготовленні металу. При цьому броньовані високоміцні двері найчастіше мають товщину 1-2 см. Для установки в квартирах може застосовуватися і менш масивна конструкція.
 • Наявність або відсутність вічка. Тут, знову ж таки, відіграє роль цільове призначення замикаючої разнотипної конструкції. У фінансових структурах та інших серйозних організаціях використовуються двері без яких би то не було отворів, так як їх присутність дещо знижує рівень надійності. У побуті ж нерідко зустрічаються конструкції з «вічком».
 • Броньовані високоміцні двері не повинні містити дверне полотно зі зварними швами на ньому.
 • Так звані притвори забезпечують підвищений рівень безпеки, так як закривають собою зазори і щілини між коробом і дверним полотном. Відповідно, бажано, щоб такі елементи були присутні в конструкції.
 • Броньовані різнотипні двері повинні бути оснащені хорошим замком. Кращим рішенням буде сувальдний пристрій в кількості – кількох штук. В побутових цілях часто зустрічається циліндровий замок.
 • Тип замикаючої системи (одно – або двопільний, також існує виконання полуторним конструкції).
 • Велика маса. Броньовані різнотипні двері завжди мають велику вагу, середнє значення даного параметра знаходиться в межах від 200 до 300 кг. Більш прості конструкції можуть важити менше, але слід знати, що нижче межі в 110 кг такої замикаючої системи не може бути.
 • Крім кулестійкості конструкція повинна мати ще й протизламні властивості.

Існують ще й броньовані високоміцні двері, здатні встояти навіть у випадку підриву об’єкта. При цьому крім осколків замикаюча система в обов’язковому порядку повинна витримувати силу вибухової хвилі. В якості бонусу подібні конструкції оснащуються ущільнювачами з метою зниження втрат тепла, а також від проникнення запахів всередину приміщення.

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація